Atribuită Cumpărare directă

Lapte cutie 1L 3,5% grăsime

Număr anunț
DA34018702
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL LIVIU REBREANU (CUI 4347771)
Furnizor / câștigător
ROMFULDA PROD SRL (CUI 6906101)
Cod CPV
15511000-3 · Lapte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265,20 RON
Valoare atribuită
265,20 RON
Data publicării
14.09.2023 11:10
Data finalizării
15.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265,20 RON

din 265,20 RON estimat