Atribuită Cumpărare directă

Tejghea cu birou

Număr anunț
DA34018867
Autoritate contractantă
COLEGIUL ORTODOX "MITROPOLITUL NICOLAE COLAN" CLUJ NAPOCA (CUI 5303102)
Furnizor / câștigător
CONFORTMOB SRL (CUI 15043441)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.260 RON
Valoare atribuită
5.260 RON
Data publicării
14.09.2023 11:10
Data finalizării
15.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.260 RON

din 5.260 RON estimat