Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE LACTATE

Număr anunț
DA34019275
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA EUROPA TG MURES (CUI 25109756)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI 5908104)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,75 RON
Valoare atribuită
393,75 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,75 RON

din 393,75 RON estimat