Atribuită Cumpărare directă

Achizitie slapi de baie

Număr anunț
DA34019497
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0418 BUCURESTI (CUI 4204267)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI 25068338)
Cod CPV
18812400-8 · Slapi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.806 RON
Valoare atribuită
16.806 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.806 RON

din 16.806 RON estimat