Atribuită Cumpărare directă

Cutie/Cutii/Recipient carton incinerare 7,5 L,sac inclus in cutie deseuri INFECTIOASE ADR OMS 1226

Număr anunț
DA34020551
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA PANCIU (CUI 44606484)
Furnizor / câștigător
PREBOX EMS SRL (CUI 37621325)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
253,50 RON
Valoare atribuită
253,50 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

253,50 RON

din 253,50 RON estimat