Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE SPALATORIE ECHIPAMENT SPORTIV

Număr anunț
DA34021064
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV COMUNAL 1599 SELIMBAR (CUI 44374708)
Furnizor / câștigător
ECOLIMP PRO S.R.L. (CUI 40059007)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
19.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat