Atribuită Cumpărare directă

Sirop de porumb CJW 5L

Număr anunț
DA34021131
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
Furnizor / câștigător
CONSALI EXPERT SRL (CUI 18173128)
Cod CPV
15622120-1 · Sirop de glucoza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
955,44 RON
Valoare atribuită
955,44 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

955,44 RON

din 955,44 RON estimat