Atribuită Cumpărare directă

Recipient albastru 2,7 ml, Recipient mov, Recipient galben 5 ml

Număr anunț
DA34021638
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.910 RON
Valoare atribuită
3.910 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.910 RON

din 3.910 RON estimat