Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii gard imprejmuitor la sediul Postului de Politie Vladesti,Jud.Arges

Număr anunț
DA34023076
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
Furnizor / câștigător
ADIMAR CONSTRUCT SOLUTION S.R.L. (CUI 39724270)
Cod CPV
45342000-6 · Montare de garduri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.110,08 RON
Valoare atribuită
23.110,08 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.110,08 RON

din 23.110,08 RON estimat