Atribuită
Cumpărare directă
Sistem de management proiecte cu fonduri europene, modulele: Achizitii, Alop si Contabilitate
- Număr anunț
- DA34023467
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA A REGIUNII DE DEZVOLTARE SUD-EST (CUI 11733112)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.150 RON
- Valoare atribuită
- 70.150 RON
- Data publicării
- 15.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 19.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.