Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO autovehicule

Număr anunț
DA34023579
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Furnizor / câștigător
ROM INSURANCE BROKER (CUI 26121057)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.084 RON
Valoare atribuită
3.084 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.084 RON

din 3.084 RON estimat