Atribuită Cumpărare directă

CANTAR CU TALIOMETRU

Număr anunț
DA34023617
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
42923200-4 · Cantare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,83 RON
Valoare atribuită
579,83 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,83 RON

din 579,83 RON estimat