Acasă · Licitații
· Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
pulpa superioara de curcan dezosata ,fara piele
- Număr anunț
- DA34023641
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 29412727)
- Furnizor / câștigător
- VASMIL PROSPER SRL (CUI 29865973)
- Cod CPV
- 03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 445,50 RON
- Valoare atribuită
- 445,50 RON
- Data publicării
- 15.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 19.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.