Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Construire Centru Multifuncțional cu dotări sportive și culturale pentru copii, jud. Buzău, oraș Pătârlagele
- Număr anunț
- SCNA1133636
- Autoritate contractantă
- ORASUL PATARLAGELE (CUI 4055866)
- Cod CPV
- 45212110-0 · Lucrari de constructii de centre de petrecere a timpului liber (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.640.018,10 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 03.06.2026 09:12
- Anunț de participare
- SCN1174859
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
Termen prelungit-
22.05.2026 18:05Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1174859.pdf
Valoare atribuită
0 RON
din 3.640.018,10 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 3.640.018,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.