Atribuită Cumpărare directă

Construire platforma betonata pentru container combustibil lichid la Bazinul de inot din Str, Orsove

Număr anunț
DA34024171
Autoritate contractantă
ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
Furnizor / câștigător
ALPHA MADERA CONSTRUCT SRL (CUI 31728498)
Cod CPV
45262300-4 · Lucrari de betonare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.980 RON
Valoare atribuită
82.980 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82.980 RON

din 82.980 RON estimat