Atribuită Cumpărare directă

MASCA DE ANESTEZIE - REANIMARE NR.3 , 4, 5 STERILA EUROMED

Număr anunț
DA34024198
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS (CUI 3694950)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33170000-2 · Anestezie si reanimare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,50 RON
Valoare atribuită
147,50 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,50 RON

din 147,50 RON estimat