Atribuită Cumpărare directă

Iaurt cereale Danone 143gr

Număr anunț
DA34025229
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 187 (CUI 4340536)
Furnizor / câștigător
ANA CONS ALL ACTIVITIES SRL (CUI 36470275)
Cod CPV
15551300-8 · Iaurt (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.442 RON
Valoare atribuită
2.442 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.442 RON

din 2.442 RON estimat