Atribuită Cumpărare directă

Bilete de avion Cluj –Budapesta-Cluj 16-20 oct 2023

Număr anunț
DA34025235
Autoritate contractantă
CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE (CUI 13574005)
Furnizor / câștigător
TERRA SPLENDIDA SRL (CUI 26546244)
Cod CPV
63512000-1 · Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.932 RON
Valoare atribuită
2.932 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
15.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.932 RON

din 2.932 RON estimat