Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere masina de marcaj rutier Hofmann

Număr anunț
DA34025325
Autoritate contractantă
INTRETINERE DRUMURI HARGHITA (CUI 42785235)
Furnizor / câștigător
FOR URBAN SERVICE SRL (CUI 28367466)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192.600 RON
Valoare atribuită
192.600 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192.600 RON

din 192.600 RON estimat