Atribuită Cumpărare directă

AMOXICILLINUM + ACIDUM CLAVULANICUM 1000mg/200mg pulb. pt. sol. inj./perf.

Număr anunț
DA34025935
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.710 RON
Valoare atribuită
4.710 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.710 RON

din 4.710 RON estimat