Atribuită Cumpărare directă

TIJA FILETATA M14 1M DIN 975 GR 8.8

Număr anunț
DA34026108
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
Furnizor / câștigător
PRACTIKER BILLA SRL (CUI 15012941)
Cod CPV
44531000-1 · Dispozitive de fixare cu filet (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,10 RON
Valoare atribuită
168,10 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,10 RON

din 168,10 RON estimat