Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare piese de schimb

Număr anunț
DA34026292
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI 1680258)
Furnizor / câștigător
CONECTION DISTRIBUTION SRL (CUI 18949386)
Cod CPV
34900000-6 · Diverse echipamente de transport si piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
703,36 RON
Valoare atribuită
703,36 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

703,36 RON

din 703,36 RON estimat