Atribuită Cumpărare directă

Manseta holter Labtech ABPM - adult normal (23 - 33cm) pt holter ecg + abpm

Număr anunț
DA34026736
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.529 RON
Valoare atribuită
1.529 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.529 RON

din 1.529 RON estimat