Atribuită
Cumpărare directă
Conserva Lunch Meat porc 300g
- Număr anunț
- DA34027244
- Autoritate contractantă
- Liceul tehnologic Simion Barnutiu Carei (CUI 3896801)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15897200-4 · Conserve de alimente (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137,40 RON
- Valoare atribuită
- 137,40 RON
- Data publicării
- 15.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 22.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.