Atribuită Cumpărare directă

Săpun lichid, potrivit ADV1382744/06/09/2023

Număr anunț
DA34027811
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.194 RON
Valoare atribuită
1.194 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
15.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.194 RON

din 1.194 RON estimat