Atribuită
Cumpărare directă
Proiectare Cresterea eficientei energetice a infrastructurii de iluminat public a comunei Bradulet
- Număr anunț
- DA34028140
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRADULET (PRIMARIA BRADULET JUD. ARGES) (CUI 4318326)
- Furnizor / câștigător
- ONIX ECO ENERGY S.R.L. (CUI 47661475)
- Cod CPV
- 79415200-8 · Servicii de consultanta in proiectare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.000 RON
- Valoare atribuită
- 45.000 RON
- Data publicării
- 15.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 18.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.