Atribuită
Cumpărare directă
Conector neutru transparent fara ac
- Număr anunț
- DA34028337
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
- Cod CPV
- 31224200-4 · Conectori coaxiali (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 15.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 18.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.