Atribuită
Cumpărare directă
Hartie pentru imprimanta matriceala a4 1 exemplar 70g 2000 coli/cutie, HI112417D
- Număr anunț
- DA34028343
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MARAMURES (CUI 3627714)
- Furnizor / câștigător
- TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176,91 RON
- Valoare atribuită
- 176,91 RON
- Data publicării
- 15.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 18.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.