Atribuită Cumpărare directă

Pachet piulițe

Număr anunț
DA34028675
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,40 RON
Valoare atribuită
141,40 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141,40 RON

din 141,40 RON estimat