Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE LACTATE

Număr anunț
DA34028786
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA SPIRU HARET SUCEAVA (CUI 10999338)
Furnizor / câștigător
LAKTOTRIO 2001 PROD SRL (CUI 13917944)
Cod CPV
15512000-0 · Smantana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
224,67 RON
Valoare atribuită
224,67 RON
Data publicării
15.09.2023 11:10
Data finalizării
18.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

224,67 RON

din 224,67 RON estimat