Atribuită
Cumpărare directă
Boiler electric Ariston LYDOS R 100 V, 100 l, 1800 W, rezervor email, alb, ø 45 cm, 91,3 x 45 x 48 c
- Număr anunț
- DA34029017
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44621210-4 · Boilere cu apa (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 641,81 RON
- Valoare atribuită
- 641,81 RON
- Data publicării
- 17.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 18.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.