Atribuită Cumpărare directă

pachet diverse articole intretinere

Număr anunț
DA34029439
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC METALURGIC SLATINA (CUI 4394684)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,90 RON
Valoare atribuită
647,90 RON
Data publicării
18.09.2023 11:10
Data finalizării
19.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,90 RON

din 647,90 RON estimat