Atribuită Cumpărare directă

Secția APĂ - igienizare birouri

Număr anunț
DA34030178
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Furnizor / câștigător
POPCON S.R.L. (CUI 12718099)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.600,15 RON
Valoare atribuită
17.600,15 RON
Data publicării
18.09.2023 11:10
Data finalizării
20.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.600,15 RON

din 17.600,15 RON estimat