Atribuită Cumpărare directă

Pachet 6 Filme in cadrul "Festivalul Internațional de Film de Comedie 26-28 Iulie 2024

Număr anunț
DA36028415
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
Furnizor / câștigător
DIGITALCINEMA S.R.L. (CUI 43176133)
Cod CPV
92100000-2 · Servicii de cinematografie si servicii video (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.280 RON
Data publicării
27.06.2024 13:52
Data finalizării
27.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.280 RON