Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie Pasta Termica Arctic Cooling MX-4, 45g, 2019 Edition
- Număr anunț
- DA34030799
- Autoritate contractantă
- Tribunalul Botosani (CUI 4557919)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 44111520-2 · Materiale de izolatie termica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 359,56 RON
- Valoare atribuită
- 359,56 RON
- Data publicării
- 18.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 19.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.