Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional inkjet color HP Smart Tank 725 All-in-One, Wireless, Duplex, A4 (Alb/Albastru)
- Număr anunț
- DA34031918
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Viticultura si Vinificatie Blaj (CUI 1767070)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.053,77 RON
- Valoare atribuită
- 1.053,77 RON
- Data publicării
- 18.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 19.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.