Atribuită Cumpărare directă

ERIBULINUM / Halaven 0,44 mg / ml x 1 flac. x 2 ml sol. inj.

Număr anunț
DA34033283
Autoritate contractantă
SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.449 RON
Valoare atribuită
4.449 RON
Data publicării
18.09.2023 11:10
Data finalizării
21.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.449 RON

din 4.449 RON estimat