Atribuită Cumpărare directă

Electrozi si discuri

Număr anunț
DA34033622
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
Furnizor / câștigător
PRACTIKER BILLA SRL (CUI 15012941)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
814,10 RON
Valoare atribuită
814,10 RON
Data publicării
18.09.2023 11:10
Data finalizării
20.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

814,10 RON

din 814,10 RON estimat