Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
REPARATIE SISTEM ANTRENARE ALTERNATOR
- Număr anunț
- DA34034151
- Autoritate contractantă
- U.M.0460 RM.VALCEA (Inspectoratul de Jandarmi Judetean Valcea) (CUI 2649510)
- Furnizor / câștigător
- MOTORACTIV SRL (CUI 14745995)
- Cod CPV
- 50116000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 561,44 RON
- Valoare atribuită
- 561,44 RON
- Data publicării
- 18.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 19.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.