Atribuită Cumpărare directă

BRANZA VACA 80 G

Număr anunț
DA34034457
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
PRODLACTA SRL (CUI 16837815)
Cod CPV
15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.018,40 RON
Valoare atribuită
1.018,40 RON
Data publicării
18.09.2023 11:10
Data finalizării
19.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.018,40 RON

din 1.018,40 RON estimat