Atribuită Cumpărare directă

Vitek 2 GN,CHROM ID

Număr anunț
DA34034703
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.532,63 RON
Valoare atribuită
1.532,63 RON
Data publicării
18.09.2023 11:10
Data finalizării
19.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.532,63 RON

din 1.532,63 RON estimat