Atribuită Cumpărare directă

SERVICII FUNARARE

Număr anunț
DA34035515
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
CASA FUNERARĂ NEFTYS S.R.L. (CUI 39583660)
Cod CPV
98370000-7 · Servicii funerare si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.466 RON
Valoare atribuită
3.466 RON
Data publicării
18.09.2023 11:10
Data finalizării
19.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.466 RON

din 3.466 RON estimat