Atribuită
Cumpărare directă
Baterie alcalina AA 1.5V; Baterie litiu CR2032 1,5 V
- Număr anunț
- DA34035635
- Autoritate contractantă
- INSPECȚIA JUDICIARĂ (CUI 30246121)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 156,30 RON
- Valoare atribuită
- 156,30 RON
- Data publicării
- 18.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 19.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.