Atribuită Cumpărare directă

R 321 - Revizie periodica MAN BUS AUTOCAR TNB

Număr anunț
DA34035779
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
MHS TRUCK SERVICE SRL (CUI 33935139)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.496,46 RON
Valoare atribuită
10.496,46 RON
Data publicării
18.09.2023 11:10
Data finalizării
19.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.496,46 RON

din 10.496,46 RON estimat