Atribuită Cumpărare directă

PACHET MOBILIER SALI CLASA

Număr anunț
DA34035842
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "AL. I. CUZA (CUI 4427960)
Furnizor / câștigător
RUSTIC IDEAL MOB S.R.L. (CUI 30528220)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.545 RON
Valoare atribuită
14.545 RON
Data publicării
18.09.2023 11:10
Data finalizării
19.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.545 RON

din 14.545 RON estimat