Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier pentru lucrari de modernizare si reabilitare drumuri

Număr anunț
DA34036631
Autoritate contractantă
Comuna Corbu (CUI 4707714)
Furnizor / câștigător
CONSULT PRIMO PARTENER S.R.L. (CUI 27790734)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
20.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat