Atribuită Cumpărare directă

COMPLEX DE HIDROXID DE FER (III) SUCROZA / Venofer 20 mg / ml x 5 fiole x 5 ml sol. inj.

Număr anunț
DA34037501
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.362,60 RON
Valoare atribuită
2.362,60 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
20.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.362,60 RON

din 2.362,60 RON estimat