Atribuită Cumpărare directă

PACHET 102711929

Număr anunț
DA34038667
Autoritate contractantă
Gradinita "FULG DE NEA (CUI 32108125)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
879,22 RON
Valoare atribuită
879,22 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
20.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

879,22 RON

din 879,22 RON estimat