Atribuită Cumpărare directă

Betabioptal 2 mg/5mg/ml pic.oft, susp. x 5ml-Thea Farma IT

Număr anunț
DA34038675
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468,30 RON
Valoare atribuită
468,30 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
20.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468,30 RON

din 468,30 RON estimat