Atribuită Cumpărare directă

F9J79A (727) CARTUS CERNEALA F9J79A (727) PHOTO BLACK ORIGINAL HP DesignJet T920

Număr anunț
DA34041110
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752,95 RON
Valoare atribuită
752,95 RON
Data publicării
19.09.2023 11:10
Data finalizării
20.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752,95 RON

din 752,95 RON estimat